Presretni smo što smo bili dio velikog humanitarnog događaja te ovom prilikom želimo zahvaliti svima koji su pomogli i odazvali se, hvala volonterima i hvala Udruzi Most što je uspjela održati tradiciju već šesnaest godina za redom.
Aspira je u školi organizirala akciju prikupljanja raznovrsnih predmeta koji bi se prodavali na buvljaku, studenti su donijeli uglavnom svoje knjige, cd-ove, nakit, igračke i notese. Na kraju smo uspjeli skupiti poprilično veliku količinu predmeta. Bilo je tu prekrasnih naslova, čak novih knjiga i igračaka a veliki dio prikupljenih stvari se brzo rasprodao. Dvije studentice Doris Radulović i Tea Majić su se dobrovoljno prijavile i provele dan, koji usput rečeno nije mogao biti bolji i sunčaniji nego je bio, na štandu Aspire ispred HNK.
U programu koji je organizirala Udruga Most nastupali su glazbeni zbor Srdelice i plesni klub Noa sa svojim malim plesačicama – navijačicama.
Cijeli buvljak je vrvio od ljudi, svi su htjeli nešto kupiti i na taj način biti dio ove prekrasne akcije. Najsimpatičniji izlagači su svakako bili oni iz osnovnih škola koji su svim srcem nudili i prodavali tako da im je malo tko mogao odoljeti.
Ponosni smo što je Visoka škola Aspira i ove godine sudjelovala u akciji A di si ti?. Bili smo tu svim srcem i ovim pute želimo poželjeti sretne blagdane svim volonterima, izlagačima s buvljaka, članovima i štićenicima Udruge.