Aspira Split

Mike Tripala 6, 21000 Split
Domovinskog rata 65, 21000 Split
OIB: 14885934105
BANKA: Raiffeisenbank Austria d.d.
IBAN: HR4024840081104992880
SWIFT: RZBHHR2XXXX

Kontakti

Email: info@aspira.hr
Tel: +385(0)21/382802
Fax: +385(0)21/382-805
Mob.:+385(0)99/333-2009

Aspira Zagreb

Heinzelova 62a, 10000 Zagreb
(Emporion – ulaz s južne strane)
OIB: 14885934105
BANKA: Raiffeisenbank Austria d.d.
IBAN: HR6624840081502004197
SWIFT: RZBHHR2XXXX

Kontakti

Email: zagreb@aspira.hr
Tel: +385(0)1/6446 360
Mob:+385(0)99/336-5500

Kontaktirajte nas

    NAŠ TIM:

    Studentska služba Split

    Katarina Krstulović, mag.oec.pred.

    info@aspira.hr

    Denis Perić, stručni suradnik

    denis.peric@aspira.hr

    ODJEL ZA TURIZAM, HOTELIJERSTVO I GASTRONOMIJU:

    Voditelj studija za Međunarodni menadžment u hotelijerstvu i turizmu

    prof.dr.sc. Stanko Geić

    stanko.geic@aspira.hr

    Studentska služba Zagreb

    Tihana Starc, mag.educ.phil et paed

    tihana.starc@aspira.hr

    Kristina Pajkr, mag.educ.phil et paed

    zagreb@aspira.hr

    Koordinatorica nastavnog centra Zagreb

    Danijela Čepo, univ.bacc.nov.

    danijela.cepo@aspira.hr

    Koordinator studija za Međunarodni menadžment u hotelijerstvu i turizmu

     

    Mara Tokić, mag.oec.

    mara.tokic@aspira.hr

    Asistent koordinatora studija za Međunarodni menadžment u hotelijerstvu i turizmu

    Matija Škara Tresić, univ.bacc.turism.cult

    matija.tresic.skara@aspira.hr

    Dekan

    Alen Jerkunica, univ.spec.oec., v.pred.

    alen.jerkunica@aspira.hr / 021 383-663

    Voditelj gastronomskih stručnih radionica i treninga

    Tonči Drlje, stručni suradnik

    tonci.drlje@aspira.hr / 021 383-674

    Prodekan za međunarodnu suradnju / Voditelj Jedinice za osiguravanje i unapređivanje kvalitete

    Petra Mandac, mag.educ.hist.art.et.philol.croat., v.pred.

    petra.mandac@aspira.hr / 021 383-665

    Voditelj kulinarskog praktikuma

    Nikša Boban, stručni suradnik

    niksa.boban@aspira.hr

    Prodekan za organizaciju i razvoj

    Mario Buble, mag.oec.,v.pred.

    mario.buble@aspira.hr / 021 383-664

    ODJEL ZA SPORTSKI MENADŽMENT:

    Voditelj studija Sportskog menadžmenta

    Luka Androja, mag.cin.,pred.

    luka.androja@aspira.hr / 021 383-674

    Prodekan za nastavu i studente

    dr.sc. Bruno Grbac, prof. emeritus

    bruno.grbac@aspira.hr / 021 383-672

    ODJEL ZA RAČUNARSTVO:

    Voditelj studija Računarstva

    dr.sc. Žarko Nožica, prof.v.škole

    zarko.nozica@aspira.hr

    Tajnik Visoke škole

    Antea Janković, mag.iur.

    antea.jankovic@aspira.hr / 021 383-663

    Koordinator studija Računarstva

    Đurđica Vukić, mag.ing.admin.,pred.

    durdica.vukic@aspira.hr / 021 383-672

    Centar za karijere i podršku studentima i nastavnicima

    Doris Veronika, mag.psih.

    doris.veronika@aspira.hr / 021 383-672

    Ured za marketing i prodaju

    Antonia Muslim, mag.oec.

    antonia.muslim@aspira.hr

    Ivana Boljat, mag.oec.

    ivana.boljat@aspira.hr

    Ured za Međunarodnu suradnju

    Josip Radić, univ.spec.oec

    josip.radic@aspira.hr / 021 817-002

    Ured za financije

    Dina Mišerda

    dina@aspira.hr / 021 383-678

    Ante Mijić, struč.spec.oec.

    ante.mijic@aspira.hr

    Odjel za cjeloživotno učenje Split

    Sanja Baraka, mag.educ.philol.angl. / mag.philol.hisp.

    sanja.baraka@aspira.hr / 021 383-665

    Tea Bešlić, struč.spec.admin.publ.

    tea.pesic@aspira.hr / 021 383-664

    Anamarija Begonja, mag.oec.

    anamarija.begonja@aspira.hr

    Voditelj čitaonice / Koordinator Jedinice za osiguravanje i unapređivanje kvalitete

    Anđela Uvodić, mag.oec.

    andela.uvodic@aspira.hr / 021 383-677

    Odjel za cjeloživotno učenje Zagreb

    Lea Vrbančić, mag.educ.philol.croat

    lea.vrbancic@aspira.hr

    Marija Panijan, mag.ped.

    marija.panijan@aspira.hr